Makale Seslendirme Yazılımı | 7 Farklı Dil 59 Farklı Seslendirmen | Text-to-Speech Programı !

Okunma Sayısı : 276
Yayınlanma Tarihi : Pazartesi , 21 Eylül , 2020
Metinlerinizi - Makalelerinizi otomatik olarak seslendirmek ister miydiniz ? C# ile hazırladığımız bu özel yazılım sayesinde girdiğiniz kelimeleri +9 Farklı dilde +60 Farklı seslendirmene otomatik olarak seslendirtebileceksiniz. Google Apilerinden Text-to-Speech apisinin SSML destekli bir şekilde entegrasyonunu bu yazılımda sağladık. Üzerinde uzun bir süredir iyileştirme yapma fırsatım da oldu.

metin seslendirme programı

Konuyu incelemeye geçmeden önce yazılım ile neler yapabilirsiniz hemen alttaki videodan r10.net forumu için hazırlanmış demo sesleri dinleyin. Yazılımın dağıtımı HT Bilişim tarafından faturalı bir şekilde yapılmaktadır. Yazılımı test etmek isteyen arkadaşlar Teamviewer veya ANY ile uzak bağlantı yaparak demo kullanımı yapabilir, merak ettiği sorulara da yanıt bulabilir. Demo testleri için iletişim bilgileri hemen alttaki videonun ilk sahnesinde mevcuttur.Makale seslendirme yazılımını nasıl kullanırım ? Diyenler için hazırlamış olduğumuz 2 adet video sizlere daha net fikirler verecektir. Yazılımı kullanabilmek için Google Cloud Platformunda oluşturulmuş text-to-speech api dosyasına ihtiyacınız vardır. Bu dosyayı ücretli/ücretsiz nasıl temin edebileceğiniz hakkında ipuçlarına aşağıdaki videolu anlatımlardan ulaşabilirsiniz.

Videolu Anlatımlar :

1-) Nasıl Kullanılır ?2-) Api nasıl oluşturulur ?Daha fazla detay, yazılım kullanım şartları ve kullanıcı yorumları için aşağıdaki r10.net forum konusunu ziyaret etmeyi unutmayınız.

Forum konusu için tıklatın.