Makale Seslendirme Yazılımı | 7 Farklı Dil 59 Farklı Seslendirmen | Text-to-Speech Programı !

Okunma Sayısı : 64
Yayınlanma Tarihi : Pazartesi , 21 Eylül , 2020
Metinlerinizi - Makalelerinizi otomatik olarak seslendirmek ister miydiniz ? C# ile kodladığım bu özel yazılım sayesinde girdiğiniz kelimeleri 7 Farklı dilde 59 Farklı seslendirmene otomatik olarak seslendirtebileceksiniz. Google Apilerinden Text-toSpeech apisinin SSML destekli bir şekilde entegrasyonunu bu yazılımda sağladım. Üzerinde uzun bir süredir iyileştirmeler yaparak sizlere sunuyorum.

Öncelikle yazılımı kullanabilmek için herhangi bir dil bilmenize gerek yok. Düz metinleri girerek ses özelliklerini ve ses sanatçısını seçerek seslendirme yaptırabiliyorsunuz. Ama ben profesyonel , vurgu , duygu ve tonlamalara dikkat ederek seslendirmeler oluşturacağım diyorsanız bunun için SSML dilini kullanmanız gerekir. Yazılımda SSML kullanabilmeniz için geliştirilen panel mevcuttur. SSML html diline benzer bir Google Ses dilidir.

Konuyu incelemeye geçmeden önce yazılım ile neler yapabilirsiniz hemen alttaki videodan demo sesleri dinleyin.



Şimdi yazılımın genel yapısına afişlerle bir bakalım.

metin seslendirme programı

makale seslendirme yazılımı

text to speech nasıl kullanılır

Makale seslendirme yazılımını nasıl kullanırım ? Diyenler için hazırlamış olduğum 2 adet video sizlere daha net fikirler verecektir. Videoları izleyerek aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderin.

Videolu Anlatımlar :

1-) Nasıl Kullanılır ?



2-) Api nasıl oluşturulur ?



Yazılımı denemek isteyenler için 3 günlük ücretsiz KEY kodunu "mail@serhatsari.com" tarafıma mail ileterek alabilirsiniz.

Yazılımın dağıtımını sağladığım forum kanallarım , R10.NET

YTPARA

WM ARACI